Fr

BLUE

Wat bedrijfsleiders kunnen verwachten van CEC Belgium

Woensdag 26 Februari 2025

De Conventie van Entrepreneurs voor het Klimaat die in december vorig jaar in België gelanceerd werd, wil “bewustwordings- en transformatietrajecten” organiseren voor CEO's om hen te helpen hun bedrijf te doen evolueren naar een duurzamer en regeneratiever model.
 
Deze trajecten die themasessies met wetenschappelijke en educatieve experts omvatten, zijn bedoeld om de bedrijfsmodellen van bedrijven te herbekijken, zodat ze in overeenstemming zijn met de grenzen van de planeet.
 
In Frankrijk hebben sinds de oprichting in 2020 al meer dan 1.000 bedrijfsleiders deelgenomen aan de verschillende CEC-cursussen. Om een idee te krijgen van wat het project in de praktijk heeft opgeleverd, verzamelden de Belgische initiatiefnemers van CEC feedback van twee van hen. Lees hier meer. 

Archief / BLUE