Fr

AGENCIES

Matchin' en BrainTower verenigen krachten

Maandag 27 Januari 2025

Matchin”' een bureau dat gespecialiseerd is in het matchen van jong marketingtalent en bedrijven voor ad interim missies lijft BrainTower in: dat houdt zich bezig met Interim Management en consultancy.
 
Doelstelling: een one stop shop creëren, aldus Matchin’-opricters Nicolas Verfaillie en Sylvie Schiltz: “Wij excelleren in junior en medior profielen, terwijl BrainTower uitblinkt in senior expertise. Samen bieden we klanten een totaalpakket dat snelheid, vernieuwing, ervaring en diepgang combineert. BrainTower’s 25 jaar ervaring en uitgebreid netwerk versterken ons groeiverhaal.”
 
Matchin' werd een jaar geleden opgericht en telde tot dusver 33 consultants. Met de overname van BrainTower komen er daar 17 bij.
 
Jan De Lancker, de oprichter van BrainTower, geeft de fakkel van het operationele beheer over aan Stefan Orlent, maar blijft wel financieel en strategisch betrokken.

Archief / AGENCIES