Fr

AGENCIES

Shake fuseert met Spike

Dinsdag 22 April 2025

Shake fuseert met Spike

Na ruim een jaar samengewerkt te hebben, bundelen het creatieve bureau Shake en het geïntegreerde studio Spike hun krachten onder de gezamenlijke noemer Shake.

Shake telt nu 28 talenten en verbreedt zijn expertise dankzij twee belangrijke troeven van Spike. Eerst en vooral is er productiestudio die het mogelijk maakt om de creatie en productie van content in-house te doen om aldus responsievere en impactvollere campagnes te kunnen creëren. Daarnaast beschikt Spike over zogenaamde ‘proven experience’ in het servicen van grote FMCG-merken zoals Spadel, Kellogg’s en L’Oréal, en dit in een sector waar de eisen op het vlak van branding, activatie en productie bijzonder hoog zijn.

Alexandra Fischer, general manager van Shake, beschrijft het samengaan als het beste van twee werelden, meer bepaald “de creatieve en strategische kracht van Shake, gecombineerd met de nauwkeurigheid en operationele efficiëntie van Spike”.

Archief / AGENCIES