Fr

AGENCIES

KFC trapt samenwerking met BBDO af

Dinsdag 25 Maart 2025

KFC trapt samenwerking met BBDO af

BBDO ontwikkelde een eerste campagne voor de fastfoodketen KFC en meer bepaald voor de lancering van de chicken nuggets van het merk in ons land.

Het doel is om zonder omwegen Gen Z te bereiken. Die doelgroep vindt het belangrijk om onbewerkt voedsel te eten. ‘Eindelijk deftige nuggets’ wordt gevoerd in (D)OOH, op de sociale media en in online video, en dit in samenwerking met Boostr en Zigt voor het medialuik. 

Luise Kull, marketing manager voor KFC Western Europe: “We willen de Belgische consument vertrouwd maken met waar KFC voor staat. En daarvoor is deze lanceringscampagne een mooie eerste stap. We stoten ons af tegen ‘mèh’ en maken duidelijk dat niets zo goed smaakt als KFC. Op onze eigen speelse manier. En dat doen we met echte kip die finger lickin good is.”

Archief / AGENCIES